• 🏆 Texturing Contest #33 is OPEN! Contestants must re-texture a SD unit model found in-game (Warcraft 3 Classic), recreating the unit into a peaceful NPC version. 🔗Click here to enter!
  • 🏆 Hive's 6th HD Modeling Contest: Mechanical is now open! Design and model a mechanical creature, mechanized animal, a futuristic robotic being, or anything else your imagination can tinker with! 📅 Submissions close on June 30, 2024. Don't miss this opportunity to let your creativity shine! Enter now and show us your mechanical masterpiece! 🔗 Click here to enter!

Greek Crisis

Status
Not open for further replies.
Level 7
Joined
Jan 17, 2010
Messages
869
Εγώ πιστεύω ότι τα σκυλιά που μας κυβερνούν πρέπει πρώτα να λογικευτούν, πριν αποφασίσουν να μας κάνουν κουμάντο.
 
σιγά να μην σοβαρευτούν. Έτσι και αλιός μετά άπο όσα έκαναν, ή μάλλον κατέστρεψαν ο Γιωργάκης και η εικογέννια του δεν χρειαζέτε να σκέφτομαστε το μέλλον της χόρας μας. :vw_wtf: Και η κρίση ήταν σίγούρα φτιαχτό παιχνίδι. Αν θες τη γνόμη, θα έπρεπε να είχαμε αγοράσει όπλα άπο λαθρεμπόρους και να ρίχναμε την κηβέριση όταν άρχιζε η κρίση για να φοβούνται οι κολοπολιτική του εξοτερικού να βάλουν χέρι στην Ελλάδα. Άλλα το μεγάλο διστήχυμα είναι ότι είμαστε πολύ ανεκτικοι και παθιτική σαν κράτος. Οι χόρες άπο τη Μέση Ανατολή θα έπρεπε να είναι το παράδιγμα μας: έρχετε ξένος στη χόρα μας και μας πολεμάει, στέλνουμε εμείς για αντάλαγμα τρομοκράτες στη δική του να του την τσακίσουν. Έχει καταντήσει έσχος το πως φέρονται απέναντι μας, επιδί δεν προστατευόμαστε σοστά. Μόνο με διαδιλώσεις δεν θα καταφέρουμε τίποτα. Εγώ πιστεύω ό,τι αθτό που χρειαζόμαστε είναι ένοπλη επανάσταση για να καταλάβουν στο εξοτερικό ότι δεν μπορούν να μας κάνουν ότι θέλουν. :thumbs_down:
 
Level 7
Joined
Jan 17, 2010
Messages
869
íä· · ¿á¸¿³á±æ¯±... »»¬ *絹⠵½ ¼*áµ¹ ´¯º¹¿, ±½ ìç¹ ±àì»åä±. For some reason, posting in greek got raped, at least on my computer. "You are partially right, if not completely" thats what i said if you cant see it either.
 
Level 7
Joined
Jan 17, 2010
Messages
869
¤¿ àáé¯ ¼±â áé䬵¹ ¿ º±¸·³¹ä®â ä·â ¹ãä¿á¯±â: "ž*áµäµ º±½*½±½ à¿»¹ä¹ºì ® ¬½¸áéà¿ à¿å *çµ¹ ³¯½µ¹ ¼µ³¬»¿â (¼µä±æ¿á¹º¬) çéá¯â ¼ìáæéã·;" š±¹ µ³î ä¿å »*é: " Œ»¿¹ ¿¹ ˆ»»·½µâ à¿»¹ä¹º¿¯" º±¹ ¼¿å »*µ¹ ½± à¬é ã俽 ´¹µå¸å½ä® µàµ¹´® µ¯¼¿å½ ±å¸¬´·â. ›µâ º±¹ ´µ½ º±ä±»¬²±¼µ ìä¹ ì»¿¹ ¿¹ ´·¼ì㹿¹ å଻·»¿¹ µ¯½±¹ ³»¯æäµâ. To blepete auto? An oxi, 8a to 3anapostarw.
 
Level 7
Joined
Jan 17, 2010
Messages
869
(test) ±Ã´±Ã´±Ã´| Auto to prwi sto sxoleio mas leei o ka8hgiths ths istorias: "3erete kanenan megalo (metaforika) an8ropo pou einai amorfotos?" Tou lew "Oi Ellhnes politikoi" kai autos fwnazei "TI SOU FTAINE OI POLITIKOI MORE? EKSW APO TH TAKSI" oloi oi dimosioi upalhloi gliftes einai, den xreiazetai kai pollh skepsi.
 
Level 7
Joined
Jan 17, 2010
Messages
869
Mexri tora epernan 1500¬ to mhna, epairnan oti danio h8elan kai to kseplirwnan se ligotero apo 1 xrono. Tora pou pige sta 900-1000¬, patates.
 
ε, ο κόσμος θέλει αμόρφοτους βλάκες και κορόϊδα για πολίτες. Όσο ποιό μορφομένει είμαστε τόσο ποιό δίσκολα μπορουν να μας κατευθίνουν. Εγώ πιστεύω ό,τι οι σωστοί άνθρωποι σήμερα είναι οι τρομοκράτες και οι επαναστάτες. Ας λέει ο κόσμος ό,τι είναι κακοί. Εγώ ένα πραγμα έχω καταλάβει, όσο ποιό επιθετηκός είσαι, τόσο ποιό άνετη ζωή θα έχεις, επιδί κανένας δεν θα τολμήσει να σε βάλει χέρι. Η Ελλάδα είναι η καλήτερη απόδιξη γι΄αυτό. Άρχησαν να μας κλέβουν οι ξένοι, και αντί να αντισταθούμε, διαδηλόναμε μόνο. Αν κάναμε άπο τότε ένοπλη επανάσταση και βομβιστικές επιθέσης στη βουλή, δεν θα έφτανε τόσο στα άκρα η κατάσταση μας. Σιγά να μην είχε τα αρχίδια η e.u. να μας πάρει κι άλλα λεφτά αν κάναμε αντίσταση σαν τους Αυγανούς (π.χ.). Θα λέγαν ''καλήτερα να τους αφήσουμε, παρά να ανακατεφτούμε και να χάσουμε λεφτά και ίσως και ανθρώπους.''
 
images

images
 
Level 5
Joined
Jan 18, 2012
Messages
179
Εγώ απο μια άποψη χέρομαι άμα μπεί η Χ.Α. στην βουλή γιατή twra h politikoi an lene kamia malakia 8a peftei ksulo kai malakes pisteuw 8a ginei to kanali ths Boulhs me ta megalitera pososta thle8easis xa0x0ax0axaxax
 
Level 7
Joined
Jan 17, 2010
Messages
869
άμα αρχίσει το ξύλο στη βουλή, τότε η ευρώπη θα μας παρατήσει 100%
 
@ Luffy: και δεν μας παρατάνε οι μαλάκες;; Τόρα που πείραν σχεδόν όλλα τα λευτά του ελληνικού λαού και δεν έχει να πλειρόσει άλλα θέλουν να βγάλουν την Ελλαδά άπο το Ευρό τα καθάρματα. Κλέψαν ότι ήταν να κλέψουν και τόρα δεν θέλουν να πλειρόσουν άλλο αφόσεον δεν μπορούν να κάνουν άλλο κέρδος άπο την κρίση μας. :vw_sad: Το μόνο που θα μας έσοζε άπο την αρχή θα ήταν να έχουμε πυρινικά όπλα, παραγογή πετρελαίου και να μην είμαστε μέλος της EU. Αν ήταν έτσι, σιγά μην δοκίμαζε να μας βάλει χέρι η πουτάνα η Μέρκελ. Οι μόνοι για τους οπίους θα έδινα ψίφο είναι η Σέκτα Επαναστατών. :goblin_yeah:
 
Level 7
Joined
Jan 17, 2010
Messages
869
ο βενιζέλος μετά το κούρεμα του χρέους: << μειώσαμε το χρέος του κάθε έλληνα στα 20.000 ευρώ. κάτι κάναμε και εμείς για τις επόμενες γενιές! >> αν δεν υπήρχες εσύ ρε μαλάκα δεν θα υπήρχε καθόλου χρέος.
 
@ Luffy & BloodElf: όντος. Αυτός ο κολο-υποπόταμος ονόματι Βενιζέλος θα μας άνιξε και άλλα χρέει με το τόσο που τρώει σε κάθε επίσκεψη σε ξένο κράτος :thumbs_down: Μου είπε η μάνα μου κάτι καλό για το τι συμένει Π.Α.Σ.Ο.Κ. Το έλεγε ο κάθε Παπανδρέου στον πατέρα του πριν πεθάνει: Πατέρα Αναπαύσου, Συννεχίζω Ολοκληροτική Καταστροφή :wink: Πέρα άπο αυτό, υποστήριξαν και τους πολιτικούς εκθρούς της Ελλάδας τόσο καλά, με αποτέλλεσμα να μισούμε άλλα κράτι (όπος τους Γερμανούς π.χ.) σαν ολόκληρο, αντί να μισούμε μόνο τους πραγματικούς φτέχτες στο όλλο. Δεν φτέει ο γερμανικός λαός για αυτά που μας κάνει η Μέρκελ, άλλα η Μέρκελ μόνη της και οι πολιτικοί μας που αφίναν τα νότα μας ανοιχτά όλλα αυτά τα χρόνια. :ogre_rage:
 
Status
Not open for further replies.
Top