• 🏆 Texturing Contest #33 is OPEN! Contestants must re-texture a SD unit model found in-game (Warcraft 3 Classic), recreating the unit into a peaceful NPC version. 🔗Click here to enter!
  • 🏆 Hive's 6th HD Modeling Contest: Mechanical is now open! Design and model a mechanical creature, mechanized animal, a futuristic robotic being, or anything else your imagination can tinker with! 📅 Submissions close on June 30, 2024. Don't miss this opportunity to let your creativity shine! Enter now and show us your mechanical masterpiece! 🔗 Click here to enter!

Romanian Gathering

Status
Not open for further replies.
Level 11
Joined
Jul 20, 2004
Messages
2,760
Dragilor... pe mine nu ma mai aduce nimeni inapoi pe bune nici cu securea. Am la probleme in "real life", desi vorba aia, la 18 ani ce dreaq de probleme ai? Pai haideti sa ma laud un pic:

1) faculta... draga de ea, vin partialele, sunt varza la capitolul teorie... la practica nu mai vorbesc. clar!
2) sa lupt pentru minunata minoritate din care cik fac parte... de ce? beats me, k am luat Nurofen raceala si gripa desi pe mine ma durea capu! Si aici nu intra numa luptat in exterior, k mai am shi probleme cu toate curvele care ma barfesc :))
3) relatie la distanta - sa mor io, era mai simplu sa moderez un forum decat sa tin asa ceva sub control
4) webdesign - mai trebuie omu sa scoata si un ban, k warcraftu nu iti da bani de shopping. Shi nici de asta nu mai am vreme decat la sfarsitul saptamanii
5) scoala de soferi - aaati ghicit, Daelin se apuca de condus. Care sunteti din Cluj, uitati-va de trei ori inainte sa treceti strada: o data in stanga, o data in dreapta, shi o data pe trotuar, k nu se stie niciodata!

Concluzia este simpla: nu v-am uitat, mai trec io pe-aici din ani in pasti, dar de modduit "cand o face paru mere"! Daca vreti sa mai pove, dati add pe mess la mk_stevenson17 si eventual spuneti-mi k sunteti de pe hive k sa stiu cu cine vb :)

P.S.: UTCN sa arda in iad :))
 
Level 11
Joined
Jul 20, 2004
Messages
2,760
Pai nah, voi incerca sa mai stau shi pe-aici pentru ca "I missed the community". Nu vorbesc de modding, nu mai am stare sa ma intorc acolo, mai ales k am pierdut foarte multe, in materie de JASS am vazut ce au evoluat lucrurile, shi trebuie sa ma axez pe alte domenii din programare ce tin mai mult de cariera.

Si da, am inceput sa pun Mhai la signature din momentul in care am incheiat activitatea de modder. Daelin a fost numele meu de modder. Mihai este numele meu real. Si din moment ce intentionez sa vin pe-aici ocazional la o poveste cu voi, consider k e mai "appropriate" sa folosesc numele meu real cand ma semnez.
 
Level 21
Joined
Dec 9, 2007
Messages
3,096
Bine... Mihai, ID-ul meu este vercas_vercas@yahoo.com
Deci : Toata lumea sa ma adauge cu un mesaj care sa-mi zica ca e de pe hive. Eu il adaug pe mihai acum si NearbyHermint, la ce te refereai cand ai zis "Cand credeam ca eram singuru roman de p'aci!", adica atunci cand ti-ai facut cont pe Hive?

Editare : Alexandru este numele meu mic. Mihai este numele meu mijlociu si Maftei este numele meu de familie. Dupa vechiile reguli pentru nume, ma numes Alexandru Mihai Maftei. Dupa noile reguli, ma numesc Maftei Alexandru-Mihai.
Prietenii imi spun Alex:cool:
 
Level 24
Joined
May 20, 2007
Messages
3,283
Nu te du' acolo sunt ... dereglati ... multi!

Si oricum!

Membru de vreo 2 ani pe aici,fericit sa ma laud ca fiind unu dintre romanii veterani :grin: desi un noob prin excelenta!

Oricum,Udrea Dragos Iulian,toata lumea imi zice Slash ( pana si unii parinti )

Si ce sa zic,sper sa stau multa vreme pe aici si voi la fel!
 
Level 21
Joined
Dec 9, 2007
Messages
3,096
Misha cu varsaigen sunt foarte buni prieteni... si ei ma tot pisau la cap sa fac prostiile alea... ma rog... o parte e si vina mea ca m-am lasat dus de val... pf...
Ma fute la cap Misha asta... l-o invatat ma-sa sa foloseasca comanda Report prea mult! cu varsaigen ma inteleg bine, si cu fratele lui geaman la fel, dar babacul ala de Misha e un dezastru...
 

TDR

TDR

Level 18
Joined
Sep 26, 2004
Messages
1,543
ragingspeedhorn nu e din State...E din Danemarca sau nush ce ţară nordică. Poate e la studiu acolo, nush.
Eu vreau la anu să merg cu încă un prieten la un internship la vreo companie mare de efecte/jocuri, de preferat Massive Black, dar rămâne de văzut.
 
Level 21
Joined
Dec 9, 2007
Messages
3,096
Norocos ca asistenta a zis ca la teste imi trece in registru ca le-am facut deja, si trece rezultate optime...
Dar eu totusi nu am vrut sa nu mai fiu virgin...
am vrut sa fiu virgin pana la 18 ani macar...
Dar am baut Haineken si am adormit...
Una dintre ele m-a violat in noaptea aia O.O"
Si... daca tot nu mai eram virgin... m-am gandit : cine o sa-si dea seama de cate ori am facut-o? Am sa rezolv cu testele scolare, si dupa aia mai vad eu...
Am trecut peste limita... La petrecerea de seara trecuta, ele se plictiseau asa ca au inceput sa se masturbeze... Eu eram beat... s-au dat alea la mine... iar eu m-am luat dupa ele...
Si asta e povestea... poaznei...mele...!
 
Level 21
Joined
Dec 9, 2007
Messages
3,096
Pai da... eram singurul baiat de acolo =D
Dar asta seara nu am facut asta =D
m-am mozolit cu una si ne-am masturbat impreuna
doar atat!
E omenesc...mhm...
Eram plictisit...
Si seara asta am luat mai multi bani
deci vreo...hmmm...7 sau 8 beri :D
Si energizante!
Data viitoare mergem in apartamentu lu una, ea nu are parinti =D
 
Status
Not open for further replies.
Top