• 🏆 Texturing Contest #33 is OPEN! Contestants must re-texture a SD unit model found in-game (Warcraft 3 Classic), recreating the unit into a peaceful NPC version. 🔗Click here to enter!
  • 🏆 Hive's 6th HD Modeling Contest: Mechanical is now open! Design and model a mechanical creature, mechanized animal, a futuristic robotic being, or anything else your imagination can tinker with! 📅 Submissions close on June 30, 2024. Don't miss this opportunity to let your creativity shine! Enter now and show us your mechanical masterpiece! 🔗 Click here to enter!

Ground Control v beta~1.0

Contents

Ground Control v beta~1.0 (Map)

Level 20
Joined
May 26, 2006
Messages
653
walnoł bys chociaz map preview raft ^^ a tak wogole to chodz na b net . i ciekawe ilu polakow przeeczytalo to i ilu szwabow sie wkurvia ze nie moze tego przeczytac bo to same pindy i kurviszony są. moze mi jakis moderator walnie komentarz za ten opis. mapa fajna ale jednostek daj wiecej a jorge bush jest spoko a angela merkel jest wielka w bumdestagu. ale sie żem rozpisal . tak wogole to brodka wygloda jak debil jak ja widzialem w koncercie na rzecz varius manx :D
 
Level 9
Joined
May 27, 2006
Messages
498
kiedy dopiero wczoraj (18.07.06) dowiedzialem sie jak go sie robi xD zreszta nie chcialo mi sie juz nic zmieniac, nawet napisu "v. beta" a przciez to juz wersja mniej wiecej skonczona :p a tak ogolnie to sie ciesze ze szwaby nic nie rozumieja bo to serio idioci sa :D
 
Top