• 🏆 Texturing Contest #33 is OPEN! Contestants must re-texture a SD unit model found in-game (Warcraft 3 Classic), recreating the unit into a peaceful NPC version. 🔗Click here to enter!
  • It's time for the first HD Modeling Contest of 2024. Join the theme discussion for Hive's HD Modeling Contest #6! Click here to post your idea!

Romanian Gathering

Status
Not open for further replies.

TDR

TDR

Level 18
Joined
Sep 26, 2004
Messages
1,543
Ai citit!? Frate...să fiu plictisit de mor şi tot nu mă apuc de citit...bravo.
Planscape n-am jucat, ştiu doar de el. Am auzit pt prima dată de el intr-un level de prin '99 când eram printr-a 5-a şi la vremea aia nu prea se putea face rost de jocuri ca-n zilele noastre (numa de la coleg la coleg se făcea rost de jocuri atunci...şi colegu îl avea de la un prieten al unui prieten...etc), aşa că am rămas doar cu articolul respectiv. În ultima vreme mi s-a tot amintit de el totuşi şi aş vrea să-l joc şi eu în sfârşit. Naşpa că mi s-a prăjit iar calculatorul şi-am rămas cu ăsta vechiu dar plm merge pst pe el. De-ocamdată am luat pt a nu ştiu câta oară Morrowind la jucat :p...deja mă plictisesc de el, level 20 în 2 zile...grind grind grind.
 
Level 21
Joined
Dec 9, 2007
Messages
3,096
Salut...

Eu am 18 carti de citit si nu pun mana pe una! Pfoai si tu citesti de placere. :eek:

Ma... Eu stau zilnic la calculator si... ma uit la Star Gate SG1.
Sezonul 1 e gata descarcat din torent(si m-am uitat la el, e beton!!), celelalte sunt partial terminate...

Turai doamne, vreau si eu Morrowind!!!!!!
 
Level 24
Joined
May 20, 2007
Messages
3,283
Salutari noului roman!

Fie ca sederea sa-i fie calda si sa se simta in familie!

Cat despre Planescape Torment,mereu aud ca este nr.1 !

Mi se pare o porcarie,care imi da dureri de cap,adica ar trebui sa fie placut,e fascinant,dar se presupune sa fie inteligent nu super-greu!
 
Level 9
Joined
Apr 28, 2009
Messages
538
Deși sunt sigur că cerința următoare va fi complet ignorată, am să-mi pierd timpul continuînd aberantul mesaj.

Mă poate ajuta cineva să-mi testez harta? ("beta testing" cum ar spune tipii cul)
 
Level 9
Joined
Apr 28, 2009
Messages
538
dudule eu intru pe garena saptamanal, dar nu dau de tine. Ori te am in lista vechiului account ce e banat ptr. mh.
 
Level 9
Joined
Apr 28, 2009
Messages
538
Salut :)
Propunere celor ce mai sunt cât de cât activi în domeniul map-makingului:

Intraţi în (nou-fondatul meu clan) de map-making (@Garena)
Putem să ne apucăm de o harta, şi/sau putem să ne ajutăm la diferite probleme in legătură cu WE.:thumbs_up:
Primesc pe oricine, fără niciun fel de discriminare:gg:.

Aici e link-ul. Cei interesaţi, aplicaţi făcând click pe 'JOIN AS MEMBER', am să dau accept request cand ma loghez.

O zi bună.:smile:
 
Status
Not open for further replies.
Top